درباره ما

شرکت پردازش گستر به شماره ثبت 449372 درسال 1388 به اتفاق جمعی از مهندسین و متخصصین داخل جهت ارائه نرم افزارهایی به موسسات و سازمانهاي دولتي و غير دولتي برای  بالابردن کیفیت کسب و کار در دنیای امروز تاسیس شده است و در اين مدت با تلاش بي شائبه خود در زمینه های نرم افزاری موفق شده ایم که خدمتگزار شما مردم عزیز ایران باشیم.

بزرگترین سرمایه ما. صداقت شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین رکن باشد. منظور از صداقت اعتقاد و باورداشتن به محصولی که می‌فروشیم و نیز توجه به منافع جانب مشتری است، بنابراین باید به انجام کاری بپردازیم که خود در قامت یک مصرف‌کننده به آن اعتقاد و باور داریم. پس به دور از دام غرور و تکبر، ابتدا مطمئن می شویم که محصولمان، بهترین است. مادامی که اعتقادی قاطع به کار خود نداشته باشیم، موفقیتی قطعی نیز بدست نخواهیم آورد.

ما عقیده داریم که مشتریان برای دریافت سرویس ها و اطلاعات مورد نیاز باید بتوانند از هرجایی و با هر امکانی با ما در ارتباط باشند و بر این باور هستیم که مشتری نباید بهای ضعف های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازند.

ماموریت شرکت پردازش گستر تمرکز برروی فعالیتهای تخصصی و اجتناب از انجام حرکتهای مقطعی و پراکنده ، پایبندی به ابتکارات ، خلاقیت و نوآوری می باشد . ما با رعایت اصول ، موازین و استانداردهای بین المللی و با توجه به ضرورت احترام و پیروی از اصول مندرج در چهارچوب فرهنگی به ارائه هرچه مطلوب تر خدمات خواهیم پرداخت.

ما از نظرات، پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم چون جلب رضایت مشتری، جز با دریافت نظرات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما ممکن نیست. پس بر ما منت نهاده و پس از مطالعه مطالب و بررسی سرویس های ارائه شده ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.

 
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:
سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه