وبلاگ چیاکو

وبلاگ سامانه پیام کوتاه چیاکو ، فضایی برای تبادل اطلاعات در زمینه های مرتبط با فعالیت این سایت می باشد. این وبلاگ برای بالابردن اطلاعات مراجعه کنندگان گرامی در زمینه های فعالیت گروه چیاکو از قسمت های مختلف و بخش های مختلفی تشکیل شده است که مطالب به صورت دسته بندی شده در این قسمت ها قابل مشاهده هستند. در این وبلاگ به غیر از اطلاعات فنی و کاربردی در مورد سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه ، می توانید در مورد اخبار و دنیای تکنولوژی نیز اطلاعات مفیدی کسب کنید. قابل توجه است که شما از منوهای بالا می توانید در قسمت وبلاگ جدا از بخش سامانه ارسال پیامک مطالب مختلف را پیدا کنید و یا در هر قسمتی از سایت در قسمت جستجو مطلب خود را پیدا کنید.

شما می توانید برای تشویق ما به پیشبرد این وبلاگ و بالاتر رفتن مطالب آن به ما کمک کنید. تنها کافیست در هر مطلب که فکر می کنید مفید است و می تواند مورد استفاده دیگران نیز قرار گیرد از طریق امکانات تعبیه شده در سایت آن را منتشر کنید و یا با ارسال مطالب خود در زمینه های مختلف به ما در بالاتر بردن این وبلاگ یاری رسانید.

به غیر از قسمت بندی های انجام گرفته در وبلاگ شما می توانید هر هفته یکی از مطالب منتخب وبلاگ را با توجه بیشترین بازخورد در صفحه اول وبلاگ مشاهده کنید.

 

هدف ما از راه اندازی این وبلاگ ، بالابردن سطح اطلاعات عمومی جامعه در مورد سامانه های ارسال پیامک انبوه و بالابردن کیفیت مطلوب در این زمینه می باشد. امید است با کمک و یازی شما بازدیدکنندگان عزیز به این هدف مهم دست یابیم.

 

 
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:
سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه