روش انتخاب سامانه ارسال پیامک

باتوجه به اطلاعاتی که در این مقاله در رابطه با روش انتخاب پنل اس ام اس آموختیم می توانیم به توضیحات زیر اشاره کرد.

با توجه به در نظر گرفتن امکانات سامانه های ارسال پیامک پیشنهاد میشود که شرکت یا اشخاصی که تعداد ارسال پیامک آنها به صورت میانگین در ماه کمتر از 5 هزار پیامک است هزینه زیادی بابت پنل پرداخت نکنند پنل های ساده  نیاز آنها را برطرف خواهد کرد و زمانی که تعداد ارسال پیامک آنها بیشتر شود از لحاظ صرفه اقتصادی بهتر است که پنلی را انتخاب کنند که هزینه ارسال پیامک کمتری دارد .
برای مثال دو پنل تک ستاره و 5 ستاره سایت چیـاکـو را در نظر بگیریم
هزینه پنل تک ستاره 30 هزار تومان با هزینه ارسال پیامک 13 تومان ( برای اپراتور خط ثابت ) وهزینه پنل 5 ستاره 259 هزار تومان با هزینه ارسال پیامک 9 تومان ( برای اپراتور خط ثابت )
با در نظر گرفتن 4 تومان اختلاف قیمت ارسال هر پیامک این دوپنل، اگر شرکتی میانگین در ماه 1000 پیامک ارسال کند اختلاف قیمت 4 تومان به ازای ارسال هر پیامک، برابر با 4هزار تومان می شود. رقمی که قابل توجه نیست. در حالی که اگر همان شرکت با میانگین ارسال 10 یا 100 هزار ارسال پیامک در نظر بگیریم اختلاف قیمت 40 یا 400 هزار تومان میشود .

برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید یا با شماره های 021.22391021 و 021.22390579 تماس بگیرید.

امیدواریم توضیحات ذکر شده بتواند کمک بسزایی در انتخاب پنل مورد نظر شما انجام داده باشد و شما هم با اطلاعات کامل در مورد پنل های موجود در بازار به انتخاب بهترین با توجه به نیاز خود اقدام نمایید.

 
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه