استعلام گارانتی از طریق پیامک

با استفاده از سامانه ارسال پیامک چیاکو  می توانید به راحتی محصولات خود را گارانتی کنید. به این معنی که شما می توانید شماره سریال محصولات خود را به سامانه ارسال کرده و مشتری با استفاده از پیامک به شماره خط اختصاصی شما از نوع گارانتی و اطلاعات آن اطلاع پیدا کند.

استعلام گارانتی با استفاده از سامانه ارسال پیامک

نحوه استفاده :

  1. در ماژول کدخوان می توانید یک کدخوان جدید ایجاد کرده و امکانات و پاسخ مناسب برای دریافت هر پیامک را تعیین کنید.
  2. با دانلود نمونه فایل اکسل موجود در قسمت "درج کد" مشخصات مورد نظر خود را وارد کرده و پاسخ مناسب برای هر کلید واژه را طبق نمونه تعریف شده در فایل ذخیره کرده و از همان قسمت به سامانه انتقال دهید.
  3. منتظر استعلام کلید واژه مورد نظر خود باشید.

راهکار ها:

  • با استفاده از این سرویس به راحتی می توانید شماره سریال محصول مورد نظر خود را در قالب یک فایل اکسل به سامانه انتقال دهید و مشتریان شما با ارسال آن شماره سریال از مدت زمان گارانتی و یا نحوه استفاده از گارانتی و موارد دیگر اطلاع پیدا کنند.
  • با استفاده از این سرویس می توانید ضمن استعلام از گارانتی توسط پیامک، می توانید پیام خود را در قالب پیام های صحیح به مخاطبان ارسال نمایید. ( این متن برای تمامی افرادی که کلیدواژه صحیح را ارسال کرده اند ارسال می گردد.)
  • با استفاده از این سرویس می توانید شماره همراه افرادی که استعلام گارانتی از طریق پیامک را انتخاب می نمایند را در یک گروه از دفترچه تلفن سامانه ذخیره کنید، با این کار شماره تمامی افرادی که از شما محصول خریداری کرده اند را دارید و می توانید برای کمپین های تبلیغاتی خود و یا اطلاع رسانی از آنها استفاده کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر و یا راهکارهای استفاده با ما تماس بگیرید :

تلفن : 021.22391021

 
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه