پیامک انبوه مخابرات

سامانه ارسال پیامک پیامک انبوه مخابرات

شما می توانید با سامانه های ارسال پیامک به واسطه اپراتورهای ارسال پیامک از طریق مخابرات پیامک انبوه ارسال کنید.
در کشور 5 اپراتور ارسال پیامک وجود دارد (1000 - 2000 - 3000 - 5000 و خط ثابت) این اپراتورها به صورت مستقیم با مخابرات کشورمان ارتباط دارند. حال شرکت های خصوصی یا دولتی با شرایط های مختلف با بعضی از این اپراتورها یا تمامی آنها همکاری می کنند. برای مثال شرکت چیاکو با تمامی این اپراتورها قرارداد دارد، با ارائه یک نرم افزار کاربردی این امکان را به مخاطبین خود می دهد که بتوانند از طریق مخابرات پیامک انبوه ارسال کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که پیشنهاد نمی شود که مخاطبین به صورت مستقیم با خود اپراتورهای ارسال پیامک در ارتباط باشند که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

1- تعرفه پلکانی بودن اپراتورهای ارسال پیامک:
تمامی اپراتورهای ارسال پیامک نسبت به میزان شارژ مشترک خود تعرفه ارسال پیامک را مشخص می کنند یعنی هرچه میزان شارژ کاربر بیشتر باشد هزینه ارسال پیامک کمتر می شود (البته بعضی از شرکت های سرویس دهنده سامانه ارسال پیامک که با اپراتورها به صورت مستقیم همکاری می کنند این شرایط را دارند.)

2- ارائه امکانات و پشتیبانی ضعیف در ارتباط با سرویس ارائه شده:
برای شرکت ها و اشخاصی که از سامانه های ارسال پیامک استفاده می کنند امکانات و پشتیبانی امر بسیار مهمی است که باید توجه داشته باشند. بعضی از شرکت هایی که با اپراتورهای ارسال پیامک در ارتباط هستند سرویس بهتری به مخاطبین خود ارائه می دهند.  شرکت چیـاکـو سامانه های ارسال پیامک خود را با بیش از 150 نوع امکانات و پشتیبانی 24 ساعت به مشترکین خود ارائه خواهد داد.

3- استفاده از یک اپراتور ارسال پیامک:
برای مثال اگر شما با اپراتور 1000 به صورت مستقیم همکاری کنید دیگر شما این دسترسی را ندارید که بتوانید از سرویس های اپراتورهای دیگر ارسال پیامک مثل 2000 یا 3000 استفاده بفرمایید.

درست است که تمامی اپراتورهای به صورت مستقیم به مخابرات متصل هستند ولی هر یک از این اپراتورها معایب و مزایای خود را دارند (مشاهده معیب و مزایای اپراتورهای ارسال پیامک) همانند شرکت های سرویس دهنده پنل های کاربری ارسال پیامک که با این اپراتورها در ارتباط هستند. کاملا مشخص است که شرکت هایی که سامانه ارسال پیامک را به کاربران ارائه میدهند در ارائه سرویس (سامانه ارسال پیامک،امکانات، پشتیبانی و ...) با یکدیگر برابر نیستند.
متاسفانه بعضی از همکاران ما به مشترکین خود این باور را میدهند که به صورت مستقیم با مخابرات در ارتباط هستند که با توضیحات بالا این امر امکان پذیر نیست.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 021.22391021 و 021.22392259 تماس بگیرید.
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه