ارسال پیامک زماندار

ارسال پیامک زمان دار یکی از نیاز های امروز بسیاری از مشاغل است. این در حالی است که استفاده از این امکان در سامانه های ارسال پیامک چیاکو امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید از امکان ارسال زماندار این قسمت استفاده کنید. این امکان به شما اجازه می دهند متن اس ام اس خود را در ساعت و تاریخ مورد نظر خودتان به صورت بازه ای و یا یکبار ارسال کند.

ارسال زماندار از طریق سامانه ارسال پیامک

ارسال بازه ای پیام کوتاه به این صورت است که شما امکان ارسال به صورت سالیانه ، ماهیانه، هفتگی و روزانه را دارید. این به این معنی ست که شما می توانید به مشتریان خود در یک روز خاص در سال برای مثال عید نوروز پیامک ارسال کنید و یا سالروز تاسیس شرکت خود را یادآور شوید.

در این سرویس می توانید پیامک خود را به لیست شماره های خودتان در دفترچه تلفن سامانه ویا شماره های خودتان که به صورت دستی وارد می شود ارسال نمایید.

از آنجایی که سامانه پیامک در سرور های اینترنتی قرار دارد ( سرور داخل ایران ) هیچ احتیاجی به روشن بودن سیستم و یا گوشی شما در زمان دلخواه ارسال اس ام اس شما نیست و پیام شما دقیقا راس ساعت اعلام شده توسط شما ارسال می گردد.

در این قسمت شما می توانید از پیامک های ارسالی و یا ارسال های زماندار خود خروجی اکسل دریافت کنید و همینطور می توانید پیامک های خود را به صورت فلش ارسال کرده تا نوع خاصی از اس ام اس را نیز ارسال کرده باشید.

برای دیدن امکان ارسال زماندار پیامک می توانید با نام کاربری و رمز عبور chdp وارد سامانه شده و یا با تماس با ما از اطلاعات تکمیلی برخوردار شوید

تلفن : 021.22391021

 
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه