ارسال پیامک زماندار هوشمند

ارسال زماندار هوشمند با استفاده از سامانه پیامک چیاکو

استفاده از امکانات سامانه ارسال پیامک چیاکو ، همیشه بهترین راه برای جلوبردن پیشرفت کار و به ثمر رسیدن اهداف هر موسسه و سازمان است. این امکانات باعث می شوند که پیام کوتاه از ماهیت کوچک خود به یکی از سریعترین و بهترین ابزارهای اطلاع رسانی عمومی و خصوصی تبدیل شود.

ارسال پیامک هوشمند زماندار یکی از امکاناتی است که هر کس با امکان ارسال اس ام اس زماندار آشنایی دارد حتما از این امکان هم استفاده می کند. این امکان تمامی امکانات ارسال زماندار و امکانات ارسال هوشمند را با هم دارا می باشد.

با استفاده از این ماژول خاص در ارسال پیامک شما می توانید به صورت هوشمند هر فیلد و یا پارامتری را که مورد نیاز شما است را به صورت هوشمند در متن اس ام اس خود وارد کنید و به این ترتیب برای ارسال پیامک در زمان مشخص به افراد مشخص ( نامحدود) با نام و یا وارد کردن پارامتر خود دیگر مشکلی ندارید.

برای مثال شما می توانید به نام طرف در زمان مشخص که فقط برای این فرد ارسال می شود این کار را انجام دهید.

  • جناب آقای بهرامی ، امروز یک روز بیاد ماندنی در خاطرات شماست. آنرا ارج نهیم

این متن را شما می توانید به این صورت وارد کنید :

  • # ، امروز یک روز بیادماندی در خاطرات شماست. آنرا ارج نهیم

و در زمان مورد نظر شما به هر تعداد افرادی که نیاز دارید ارسال می گردد.

برای استفاده از این ویژگی سامانه می توانید فایل نمونه را دانلود و طبق آن مشخصات هر پارامتر را وارد کرده و در مرحله بعد از آن استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و تست سامانه ارسال پیامک می توانید از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمزعبور chdp وارد شده و به صورت رایگان سامانه را و این امکان را مشاهده کنید و یا با تماس با ما راهنمایی بیشتری از کارشناسان ما بخواهید.

تلفن : 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه