ارسال پیامک سر رسید

ارسال پیامک سررسید از سمانه پیامک چیاکو

ارسال پیامک در زمان مقرر و در روزهای مشخص در بازه معلوم. این امکانی است که تقریبا همه به آن نیاز دارند اما به راحتی از کنار آن عبور می کنند و یا با استفاده از امکانات ساده پنل های ارسال پیام کوتاه به سختی از این ویژگی استفاده می کنند. ارسال پیامک سر رسید، یکی از دیگر امکانات سامانه ارسال پیامک چیاکو است که از طریق آن می توانید به شماره های وارد شده در این قسمت متن اس ام اس خود را در تاریخ و زمان مشخص ارسال کنید

تفاوت این سرویس با دیگر ارسال های زماندار:

در این ماژول شما این امکان را دارید که به شماره های دلخواه خود در بازه زمانی خاصی ارسال پیامک داشته باشید. برای مثال برای تعدادی از کارمندان شرکت خود در زمان مشخصی ( مثلا هر روز ) و قبل از تاریخ مشخصی پیامک یادآوری سر رسید چک ارسال کنید. یعنی از تاریخ 91/12/05 تا 91/12/10 هر روز در ساعت 10 صبح متن اس ام اس شما ارسال می شود.

و یا شما می خواهید تاریخ موعد سر رسید بیمه نامه ، ضمانت نامه، قرارداد و ... را به مشتری خود اطلاع دهید. با این امکان می توانید از قبل از سر رسید موعد مقرر به مشتری خود اطلاع رسانی کنید.

امکانات قابل تعریف برای ارسال پیامک سر رسید عبارتند از :

تاریخ اولین ارسال - تاریخ خاتمه ارسال - تکرار ارسال پیامک بعد از X روز - ارسال پیامک در ساعت Y - قابلیت ارسال به صورت فلش - امکانات پیشرفته فیلتر شماره های وارد شده ( عدم ارسال به شماره های تکراری - ارسال به شماره های موجود در سامانه و ... )

برای اطلاعات بیشتر در باره این امکان می توانید از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده کنید و یا با تماس با کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

تلفن تماس : 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه