سامانه ارسال پیامک انبوه

سامانه ارسال پیامک انبوه 

سامانه ارسال پیامک انبوه چیست ؟
سامانه ارسال پیامک به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت انبوه به تمامی شماره موبایل موجود در کشور ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی انجام دهید. کاربران می توانند پیامک خود را به بانک شماره های مشاغل - محله ای - منطقه ای - تفکیک جنسیت و رده سنی ارسال کنند.
کاربران می توانند برای استفاده از ارسال پیامک انبوه از دو روش استفاده کنند.

1- سفارش ارسال پیامک انبوه به شرکت های فعال در زمینه پیامک:

کاربران می توانند سفارش ارسال پیامک خود را به شرکت های فعال در این زمینه بدهند. روش کار به این صورت است که متن پیامک را به شرکت مذکور داده (در صورت عدم مغایرت متن پیامک، با عرف اجتماعی یا نیاز داشتن متن پیامک به مجوز از طرف نظام پزشکی برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه امکان ارسال پیامک انبوه وجود ندارد) و نوع ارسال خود را مشخص می کنید (منطقه ای، محله ای، تفکیک جنسیت، رده سنی، مشاغل و ...) و پس از ثبت سفارش در تاریخ و ساعت مشخص شده ارسال پیامک انبوه انجام می شود.

2- دریافت سامانه ارسال پیامک:

کاربران می توانند سامانه ارسال پیامک را دریافت کرده و خود اقدام به ارسال پیامک انبوه کنند. روش کار به این صورت است شرکت های فعال در این زمینه پس از ثبت نام کاربر در سایت سرویس دهنده پیامک یک نام کاربری و کلمه عبور به کاربر می دهند که کاربران می توانند از طریق اینترنت وارد پنل یا سامانه ارسال پیامک خود شوند.
سامانه های ارسال یک نرم افزار تحت وب است که کاربران فقط نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دارند که بتوانند از سامانه ارسال پیامک خود استفاده کنند.(انتخاب سامانه ارسال پیامک)
کاربران می توانند از طریق سامانه ارسال پیامک خود از بیش از 150 نوع امکان ارسال پیامک اقدام به ارسال پیامک انبوه و تکی کنند. ( مشاهده امکانات سامانه ارسال پیامک با نام کاربری و کلمه عبور chdp ). در تمامی پنل های ارسال پیامک چیـاکـو تمامی بانک اطلاعاتی منطقه ای - محله ای - مشاغل - تفکیک جنسیت - رده سنی و ... به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این روش مزایای بسیار دارد که می توانید اطلاعات تکمیلی تر را در این بخش مطالعه بفرمایید.

اطلعات تکمیلی در رابطه روش های انتخاب سامانه ارسال پیامک یا سفارش ارسال پیامک به شرکت های فعال در این زمینه

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شمراه های 021.22391021 و 021.22392259 تماس بگیرید
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه