پیامک اعتباری

ارسال پیامک اعتباری از طریق سامانه ارسال پیامک چیاکو

می دانیم امروزه دسترسی به اخبار و اطلاعات روزانه امری ضروری می باشد و می تواند ما را در مسیر رسیدن به اهدافمان یاری کند و چه بهتر است که ما این نیاز ها را در کمترین زمان ممکن برطرف کنیم، از جمله استفاده از دنیای مجازی و هوشمند ارتباطی.

اما یکی از سریع ترین و آسان ترین روشی که گروه نرم افزاری چیاکو به شما پیشنهاد می کند، استفاده از سرویس پیامک اعتباری در سامانه ارسال پیامک است.لذا شما میتوانید اطلاعاتی را که مخاطبان شما به صورت روزانه به آن نیاز دارند، در اختیارشان قرار دهید، تا بتوانند از این سرویس نهایت بهره را ببرند.

در ارسال پیامک اعتباری شما می توانید با در نظر گرفتن هر مقدار اعتبار برای مخاطبان خود، که نامشان را در لیست دفترچه تلفن ذخیره کرده اید، پیامک ارسال کنید، که به ازای ارسال هر پیامک از اعتبار مخاطب کاسته می شود.

برای مثال:

شما به صورت روزانه از تمامی اطلاعات از قبیل (وضعیت آب و هوا کشور، کاهش و رشد ارز و سکه، افزایش و کاهش سهام، قیمت خودرو ها، گوشی ها و ...) آگاهی دارید و می خواهید این اطلاعات را ، بسته به نیاز مخاطبان خود، در اختیار آن ها قرار دهید، حال فرض کنید از هر مخاطب مبلغ 20000 تومان دریافت می کنید و به ازای همین مبلغ، اعتباری برای مخاطبان خود در نظر می گیرید، که با ارسال هر پیامک، از اعتبار آن ها کسر می شود.

یکی دیگر از کاربرد های پیامک اعتباری که می توان به آن اشاره کرد، آموزش های روزانه می باشد. به طور مثال، شما می توانید مبلغی را از مخاطب خود دریافت کنید و برخی از کلمات انگلیسی را که کاربرد فراوانی دارد (با توجه به دنیای امروز) به آن ها پیامک کنید و از میزان اعتبار آن ها کاسته شود.

ضمن اینکه مخاطبان شما دیگر نیازی به دنیای مجازی و هوشمند ارتباطی ندارند و نیازشان تنها با یک تلفن همراه تامین می شود، شما نیز از سود قابل توجهی برخوردار خواهید شد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده کرده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه