کاربرد دفترچه تلفن در سامانه ارسال پیامک

 

می توان ماژول دفترچه تلفن در سامانه ارسال پیامک چیاکو را یکی از پرکاربرد ترین ماژول ها در این سامانه نام برد که شما عزیزان با استفاده از آن می توانید در جهت پیشبرد فعالیت هایتان از پیشرفت های بیش تری برخوردار شوید.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این ماژول هم مانند دفترچه تلفن گوشی های موبایل می باشد و کارایی چندان زیادی ندارد، ولی ما در اینجا به چند نمونه از کاربرد های دفترچه تلفن در سامانه ارسال پیامک چیاکو اشاره می کنیم و امیدواریم که نهایت بهترین استفاده را از آن ها ببرید.

شما عزیزان می توانید با دریافت پنل کاربری، در قسمت ماژول دفترچه تلفن مخاطبان خود را از طریق مدیریت گروه ها به صورت نامحدود درج کنید و همچنین مخاطبان خود را گروه بندی کنید و حتی در صورت افزایش مخاطبان، آن ها را جست و جو کنید و دیگر به دنبال مخاطبان خود نباشید.

اما نکته مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد، دسترسی به کاربران زیر مجموعه می باشد.به این معنی، زمانی که شما تیک دسترسی به کاربران زیر مجموعه را بزنید، امکان دسترسی دفترچه تلفن شما در پنل، به تمامی زیر کاربران* داده خواهد شد.

*زیرکاربران، افراد سازمان یا شرکت شما می باشند که به هر کدام می توانید دسترسی های جداگانه ای در پنل خود، بدهید.

قسمت دیگری که در ماژول دفترچه تلفن قرار دارد،قسمت تغییر اعتبار می باشد، که شما عزیزان می توانید از این طریق به مخاطبان خود اعتباری اختصاص دهید که کاربرد قابل توجه آن، در پیامک اعتباری در سامانه ارسال پیامک به صورت کامل توضیح داده شده است و همچنین می توانید در ماژول تولید محتوا و سرویس ها نیز، از قسمت تغییر اعتبار استفاده کنید.

قسمت دیگری که در ماژول دفترچه تلفن قرار دارد، افزودن سریع می باشد که با استفاده از این قسمت قادر هستید، تنها شماره مخاطب و یا گروهی را که می خواهید برای آن ها متنی را ارسال کنید، انتخاب کنید و متن خود را پیامک کنید.

لازم به ذکر می باشد تمامی مخاطبان و گروه هایی که در لیست دفترچه تلفن شما موجود است، قابلیت ویرایش و حذف را دارا می باشند، همچنین می توانید تمامی شماره های مخاطبان خود را از طریق فایل اکسل وارد نموده و ذخیره کنید.

اما این ها، اندک کاربردهای دفترچه تلفن در سامانه ارسال پیامک می باشد که در زیر به کاربرد های مهم تر آن اشاره می کنیم:

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه