امکان اضافه به لیست در سامانه ارسال پیامک

 ماژول اضافه به لیست در سامانه ارسال پیامک

شما عزیزان از طریق ماژول اضافه به لیست در سامانه ارسال پیامک چیاکو، قادر هستید تنظیماتی را ایجاد کنید تا دیگران این امکان را داشته باشند که بتوانند با ارسال پیامک به شما،به طور اتوماتیک خود را در لیست دفترچه تلفن پنل کاربری شما، ثبت نمایید.

 

برای درک بهتر کاربرد ماژول اضافه به لیست در سامانه ارسال پیامک، برای شما عزیزان مثالی می آوریم که از این امکان، نهایت استفاده را ببرید.

 

فرض کنید شما پس از ثبت نام در سامانه یا یا همان پنل کاربری، دارای مخاطبانی هستید و می خواهید این افراد با ارسال پیامک به شماره گیرنده (که همان شماره پنل کاربری شما می باشد که قابلیت دریافت پیامک را دارد)، به لیست دفترچه تلفن شما در سامانه ارسال پیامک افزوده شوند، باید تنظیماتی انجام دهید (مانند: *نام*نام خانوادگی) که با اعمال این تنظیمات، مخاطبان شما می توانند تنها با ارسال نام و نام خانوادگی خود، به صورت خودکار به لیست دفترچه تلفن شما افزوده شوند.

 

همچنین شما با اعمال یک بازه زمانی مشخص، قادر هستید ساعت و تاریخ مورد نظرتان را برای دریافت پیامک های مخاطبانی که می خواهند وارد لیست دفترچه تلفن شما شوند، آماده سازی کنید.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر از طریق ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp، متن کامل راهنمای سامانه را دانلود کرده و یا با پشتیبانان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

شماره تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه