امکان نظر سنجی در سامانه ارسال پیامک

 

یکی دیگر از امکاناتی که سامانه ارسال پیامک چیاکو در اختیار شما عزیزان قرار داده است، امکان نظر سنجی در این سامانه می باشد که با استفاده از این امکان قادر هستید نظر افراد را در مورد موضوع مورد نظر خود دریافت کنید، و می دانید که استفاده از نظرات افراد می تواند کمک شایانی در پیشبرد هدفتان باشد.

 

به عنوان مثال:

شما می خواهید از نظر افراد در مورد پیامک های تبلیغاتی که به صورت روزانه دریافت می کنند مطلع شوید، برای این کار کافی است متن پیامک مورد نظر خود را از طریق سامانه ارسال پیامک به مخاطبان ارسال کنید و با ایجاد گزینه های مورد نظر، از آن ها بخواهید نظر خود را ابلاغ کنند.

 

برای نمونه:

متن پیامک

به نظر شما تا چه اندازه پیامک های تبلیغاتی، که به صورت روزانه دریافت می کنید، می تواند در تأمین نیاز های شما تأثیر گذار باشد؟

گزینه های مورد نظر

1.زیاد     2.متوسط       3.کم

لطفا گزینه مورد نظر را به شماره 1000109 ارسال کنید.

 

حال مخاطبان شما می توانند با ارسال گزینه مورد نظر، در این نظر سنجی شرکت کرده و شما نیز می توانید با استفاده از نتیجه این نظر سنجی نهایت استفاده را در جهت پیشبرد فعالیتتان ببرید.

 

لازم به ذکر می باشد شما عزیزان می توانید با استفاده از امکان نظر سنجی در سامانه ارسال پیامک چیاکو، برای مخاطبان خود نیز قرعه کشی ترتیب دهید.

 

یک بار دیگر مثال قبل را در نظر بگیرید، فرض کنید شما می خواهید همه افرادی را که در نظر سنجی شرکت کرده اند در این قرعه کشی شرکت بدهید، در این صورت افراد تنها با ارسال گزینه مورد نظر خود به طور اتوماتیک در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

 

همچنین شما می توانید پاسخ نظر سنجی خود را به طور کلی ملاحظه کنید و یا با انتخاب گزینه مورد نظر می توانید، تعداد شرکت کنندگان و تعداد آرا هر گزینه را مشاهده کنید و همین طور می توان نتایج نظر سنجی خود را به صورت نمودار مشاهده نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیش تر می توانید از طریق ورود به سامانه و با نام کاربری و رمز عبور chdp فایل نمونه را دانلود کنید و یا برای کسب اطلاعات تکمیلی با پشتیبانان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

شماره تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه