امکان امتیاز دهی در سامانه ارسال پیامک

 

یکی دیگر از کاربرد های جالبی که در سامانه ارسال پیامک چیاکو برای شما عزیزان فراهم آورده ایم، استفاده از امکان امتیاز دهی در این سامانه می باشد.

یکی از کاربرد های ماژول امتیاز دهی در سامانه ارسال پیامک یا پنل کاربری این است که شما عزیزان می توانید از این امکان برای مشخص کردن محبوب ترین و یا کم طرفدار ترین محصول یا خدمات خود در بین افراد مطلع شوید، و همان طور که می دانید آگاهی از سطح کیفی محصولات یا خدمات، می تواند چه کمک شایانی در زمینه رسیدن به اهداف شما به عمل آورد.

 

شاید از نظر ظاهری این قسمت مانند ماژول نظر سنجی در سامانه ارسال پیامک باشد، اما در واقع این قسمت کاملا متفاوت می باشد که برای درک بهتر شما عزیزان مثالی می آوریم:

فرض کنید شما دارای یک فروشگاه هستید و می خواهید از پرفروش ترین و محبوب ترین محصول خود مطلع شوید، حال شما می توانید تنها با ارسال پیامک به مخاطبان، از این امر مطلع شوید.

 

برای نمونه:

متن پیامک

به نظر شما کدام یک از محصولات زیر، برای شما ارزنده تر است؟

1.محصول شماره (1)

2.محصول شماره (2)

3.محصول شماره (3)

4.محصول شماره (4)

و ...

شما می توانید به محصول منتخب خود، عدد 0 تا 10 را اختصاص دهید.

 

به این ترتیب مخاطبان شما می توانند به محصول منتخب خود، امتیاز دهند و شما از آن آگاهی یابید.

 

همان طور که گفته شد این تنها یک نمونه، از امکان امتیاز دهی در سامانه ارسال پیامک چیاکو می باشد که شما می توانید بسته به نیاز های خود از آن بهره لازم را ببرید.

 

لازم به ذکر می باشد شما می توانید نتایج امتیاز دهی را به صورت نمودار در سامانه مشاهده نمایید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه