مسابقه پیامکی در سامانه ارسال پیامک

 

از دیگر امکاناتی که می توان در سامانه ارسال پیامک چیاکو به آن اشاره کرد، امکان مسابقه پیامکی در این سامانه می باشد، لذا شما از طریق این بخش قادر هستید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کنید و برای هر کدام از این مسابقات چندین سوال در نظر بگیرید و برای جلب رضایت افراد جوایزی را برای شرکت کنندگان در این مسابقه در نظر بگیرید.

 

امکان مسابقه پیامکی در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، به این صورت می باشد، مخاطبانی که می خواهند در این مسابقه شرکت کنند با وارد کردن کلید واژه مورد نظر شما، که از قبل توسط شما در سامانه تنظیم شده است، مسابقه آغاز می شود و سوالات به ترتیب برای مخاطبانی که می خواهند در این مسابقه شرکت کنند ارسال می شود و در انتها سیستم به طور خودکار امتیازات را جمع بندی کرده و به مخاطبان ارسال می کند. همچنین شما عزیزان می توانید امتیازات مثبت و منفی برای شرکت کنندگان خود در نظر بگیرید.

 

در زیر برای شما مثالی می آوریم:

فرض کنید شما مدیر یک فروشگاه هستید و می خواهید یک مسابقه پیامکی بین مشتریان خود راه اندازی کنید، پس از ثبت نام در سامانه ارسال پیامک می توانید وارد قسمت مسابقه شوید، تنظیمات لازم را انجام دهید و متن پیامک مسابقه را به مشتریان خود ارسال کنید. در این صورت مشتریانی که مایل به شرکت در این مسابقه هستند، به طور مثال کلید واژه "شروع مسابقه" را به شماره اختصاصی شما که قابلیت دریافت پیامک را دارد (به طور مثال شماره اختصاصی خط ثابت سامانه ارسال پیامک چیاکو 2122391021 می باشد.) ارسال می کنند و سامانه به طور خودکار مخاطبان را وارد مسابقه می کند و در انتها امتیازات شرکت کنندگان را جمع بندی کرده و به آن ها ارسال می کند. اما مشتریانی که مایل به شرکت در مسابقه نیستند می توانند به طور مثال، با ارسال کلید واژه "لغو مسابقه" از این مسابقه انصراف دهند و سامانه به طور خودکار آن ها را از شرکت در مسابقه خارج می کند.

 

لازم به ذکر است شما عزیزان در این سیستم قابلیت حذف، ویرایش و حتی فعال یا غیر فعال کردن وضعیت مسابقه را دارا می باشید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه