امکان کد خوان در سامانه ارسال پیامک

 

از دیگر امکاناتی که در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توان به آن اشاره کرد دسترسی به ماژول کد خوان در این سامانه می باشد.شاید شما روزانه از محصولاتی استفاده کنید که روی بسته بندی این محصولات کدهایی درج شده است، که شما عزیزان با ارسال این کدها می توانید از اطلاعات مربوط به آن محصول مطلع شوید و یا در قرعه کشی آن محصول شرکت کنید که این امر می تواند در جذب مشتری تأثیر به سزایی بگذارد.

شما می توانید پس از ثبت نام در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک با ورود به قسمت کدخوان، متن های مرتبط به هر کد را تنظیم کنید، یعنی برای هر کد می توانید متن جداگانه ای ثبت کنید و کد های مورد نظر خود را از طریق فایل اکسل وارد سامانه کنید. در این صورت مخاطبان با ارسال کد مورد نظر به شماره اختصاصی شما که قابلیت دریافت پیامک را دارا می باشد (مانند شماره اختصاصی خط ثابت سامانه ارسال پیامک چیاکو که 2122391021 است)، به طور خودکار شماره موبایل و کد ارسالی آن ها در سامانه ثبت می گردد و متن پیامک مربوط به هر یک از کد ها که توسط شما در سامانه تنظیم شده است، به آن ها ارسال می شود. همچنین در صورت ارسال کد تکراری و یا اشتباه از جانب مخاطبان، متن تعیین شده توسط شما، راجع به کد تکراری یا اشتباه ،به مخاطبان ارسال می گردد.

ما برای شما دوستان عزیز مثال هایی می آوریم تا بتوانیم شما را در درک بهتر کاربرد ماژول کد خوان در سامانه ارسال پیامک چیاکو یاری دهیم.

مثال (1)

شرکت های خودرو سازی را در نظر بگیرید که کارت گارانتی به خریداران خودرو می دهند و این خریداران می توانند با وارد کردن کد گارانتی خودرو خود، اطلاعات لازم (مانند تاریخ پایان گارانتی) راجع به اتومبیل خود کسب کنند و یا در قرعه کشی این محصول شرکت کنند.

مثال (2)

فرض کنید شما تولید کننده محصولات شوینده می باشید و می خواهید اطلاعات جامع تری در مورد محصولات خود در اختیارشان قرار دهید و یا برای افزایش مشتریان خود برای آن ها یک قرعه کشی ترتیب دهید.

نمونه اول:

متن پیامک

با آرزوی رضایت مندی شما عزیزان

می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد محصولات شرکت، شماره کد های مربوط به هر محصول را به شماره پیامک 1000108 ارسال نمایید.

1) پودر ماشین ظرف شویی   95744

2) پودر ماشی لباس شویی   95745

3) مایع ظرف شویی   95746

4) شامپو بدن   95747

5) شامپو سر   95748

در این صورت افراد می توانند با ارسال هر یک از این کد ها، اطلاعات مربوط به هر کد را که قبلا توسط شما در پنل کاربری شما تنظیم شده است، دریافت کنند و گامی در جهت رضایت مندی مشتریان خود بردارید.

نمونه دوم:

متن پیامک

شما عزیزان می توانید با خرید 5 محصول از این شرکت و با ارسال کد های موجود بر روی این محصولات به شماره پیامک 1000108، در قرعه کشی 10,000,000 ریالی ما، شرکت کنید.

با تشکر از خرید شما.

بدین ترتیب شما نه تنها فروش محصولات خود را افزایش می دهید بلکه سبب جذب بیش تر مشتریان خود می شوید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه