امکان لیست ویژه در سامانه ارسال پیامک

ماژول لیست ویژه در سامانه ارسال پیامک

سامانه ارسال پیامک چیاکو مفتخر است تا یکی دیگر از کاربرد های این سامانه را، برای رضایت مندی هر چه بیش تر و پیش برد هرچه سریع تر اهدافتان، به شما عزیزان ارائه دهد.

شما عزیزان می توانید با استفاده از لیست ویژه در سامانه ارسال پیامک چیاکو از این امکان برخوردار باشید که بتوانید پیامک های دریافتی و ارسالی خود را به شماره موبایل افراد مورد نظر خود ارسال و یا دریافت نمایید. در این صورت شما با انتخاب شماره موبایل هایی که تمایل دارید به آن ها پیامکی ارسال نشود،می توانید با وارد کردن این شماره ها ( که می تواند یک و یا بیش از چند شماره باشد ) به لیست سیاه ارسال، به ماره های انتخابی شما پیامکی ارسال نشود، و همین طور قادر هستید اگر بخواهید از یک یا چند شماره موبایل پیامکی دریافت نکنید، آن ها را به لیست سیاه دریافت وارد نمایید تا دیگر هیچ پیامکی از این افراد برای شما ارسال نشود.

همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید تنها یک و یا چند شماره موبایل قابلیت ارسال و دریافت پیامک را داشته باشند، شما عزیزان می توانید از لیست سفید در پنل کاربری خود استفاده نمایید. لازم به ذکر می باشد زمانی که از لیست سفید استفاده می کنید، ارسال و دریافت پیامک به هیچ شماره ای امکان پذیر نمی باشد مگر آن که شماره در لیست ارسال و دریافت وجود داشته باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه