امکان تولید محتوا در سامانه ارسال پیامک

ماژول تولید محتوا در سامانه ارسال پیامکاز دیگر امکاناتی که سامانه ارسال پیامک چیاکو در اختیار شما عزیزان قرار داده تا از طریق آن بتوانید سرویس های متنی و محتوا ایجاد نمایید، استفاده از ماژول تولید محتوا در این سامانه می باشد.

امکان تولید محتوا در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، بدین صورت می باشد، اگر شما تمایل دارید به صورت دوره ای متونی از قبیل (شعر، لطیفه، فال حافظ، احادیث، ارسال آیات قرآن کریم و ...) را برای مخاطبان خود ارسال نمایید، می توانید این بخش را در سامانه ارسال پیامک فعال کنید تا مخاطبان شما از این سرویس بهره لازم را ببرند.

همچنین از طریق این سرویس می توانید مخاطبان خود را از طریق دفترچه تلفن که در پنل کاربری خود ذخیره کرده اید، انتخاب کنید و متون ارسالی خود را که می تواند بازه زمانی مشخصی داشته باشد، به مخاطبان ارسال نمایید.

در اینجا برای درک بهتر شما عزیزان مثالی می آوریم :

فرض کنید گروهی را مشخص کده اید و می خواهید در یک دوره معین، پیام های ورزشی که از قبل تنظیم کرده اید برای آن ها ارسال شود، در این صورت مخاطبان شما با ارسال کلید واژه varzesh"" یا "varzeshi" به شما این درخواست را می دهند که پیام های ورزشی به آن ها ارسال شود وسامانه به طور خودکار، این پیام های سلامتی را به مخاطبان ارسال می کند.

شاید در نگاه اول فرض کنید که امکان تولید محتوا در سامانه ارسال پیامک به ضرر شما فرستندگان عزیز می باشد، اما چند توجیه اقتصادی که در زیر برای شما عزیزان می آوریم این مسئله برای شما روشن می شود.

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با "اضافه به لیست" و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان خود آبونمان دریافت نمایید.
  • همچنین می توانید از مخاطبان دفترچه تلفن خود، هزینه ای دریافت نمایید که به ازای هر پیامک ارسالی، از اعتبار مخاطبان کاسته شود.
  • و یا بخش اسپانسر خود را فعال نمایید و تمام هزینه پیامک های ارسالی خود را از اسپانسر خود دریافت کنید و ...

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از طریق ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه