ارسال پیامک از طریق کد پستی ایرانسل

ماژول ارسال پیامک از طریق کد پستی در سامانه ارسال پیامک 

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک در سامانه ارسال پیامک چیاکو، ارسال از طریق کد پستی ایرانسل می باشد که سامانه این امکان را برای رضایتمندی هر چه بیش تر شما فراهم کرده است.

 

شما عزیزان از قسمت کد پستی ایرانسل در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک قادر خواهید بود که به شماره های ایرانسل مناطق پستی از طریق کد پستی، پیامک ارسال نمایید که این مناطق شامل تمام مناطق پستی کشور خواهد بود.

 

به عنوان مثال:

در نظر بگیرید متنی را آماده کرده اید و می خواهید این متن را به همه افرادی که در منطقه پستی 297656 قرار دارند و دارای خط ایرانسل می باشند، پیامک کنید. که به سادگی با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک و با ورود به این بخش در سامانه نیاز شما برطرف خواهد شد.

 

شایان ذکر می باشد که هر چه تعداد کد پستی مورد نظر شما بیش تر باشد، منطقه مورد نظر شما کوچک تر خواهد شد و همچنین می توانید نقشه کد پستی تهران را در قسمت ارسال پیامک از طریق کد پستی ایرانسل و یا ارسال پیامک از طریق کد پستی همرا اول دانلود نمایید.

 

هدف چیاکو پیش برد هرچه سریع تر اهداف شما عزیزان به سوی موفقیت می باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه