سرویس دیکشنری در سامانه ارسال پیامک

ماژول دیکشنری در سامانه ارسال پیامک 

سامانه ارسال پیامک چیاکو توانسته است تا یکی دیگر از دسترسی های سریع به نیازهای روز افراد را فراهم آورد.این سامانه سرویس دیکشنری را برای شما فراهم آورده، سرویسی که همه شما عزیزان کم و بیش با آن آشنا هستید.

سروسیس دیکشنری در سامانه ارسال پیامک این امکان را به شما می دهد، که مخاطبان شما بتوانند با فرستادن کلمه مورد نظر خود ( فارسی یا انگلیسی )، معنی آن کلمه را به صورت خودکار از سامانه دریافت نماید.

برای مثال، فرض کنید مخاطبان شما عضویت خود را برای شرکت در این سرویس اعلام کرده اند، در این صورت کافی است افراد کلمه مورد نظر خود را به شماره خط ثابت شما که همان شماره اختصاصی پنل کاربری شما می باشد ( مانند خط ثابت شرکت چیاکو که 2122391021 می باشد. )، ارسال نمایند تا سیستم به طور خودکار معانی کلمات مورد نظر مخاطبان را به آن ها پیامک کند.

نمونه:

مخاطب کلمه Voice" " را به خط ثابت شما پیامک کرده و سیستم معنی آن کلمه یعنی "صدا" را برای مخاطب پیامک می کند.

مخاطب کلمه "تصویر" را به خط ثابت شما پیامک کرده و سیستم معنی آن کلمه یعنی "Image" را برای مخاطب پیامک می کند.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه