سرویس آب و هوا در سامانه ارسال پیامک

سرویس آب و هوا در سامانه ارسال پیامک 

سرویس آب و هوا در سامانه ارسال پیامک چیاکو، از دیگر امکاناتی است که این سامانه در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می توانید توسط این سرویس در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک از وضعیت آب و هوای شهر مورد نظر خود اطلاع یابید.

برای این کار کافی است شما و یا مخاطبان شما نام شهر مورد نظر خود را با حروف فارسی به شماره خط ثابت شما که همان شماره اختصاصی پنل کاربری شما می باشد ( مانند شماره خط اختصاصی شرکت چیاکو که 2122391021 می باشد.)، ارسال نمایند تا سامانه وضعیت آب و هوای شهر مورد نظر مخاطبان را به طور خودکار به آن ها پیامک کند.( مانند اصفهان )

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه