سرویس قیمت خودرو در سامانه ارسال پیامک

 

سامانه ارسال پیامک چیاکو توانسته است تا یکی دیگر از دسترسی های سریع به نیازهای روز افراد را فراهم آورد. این سامانه با در اختیار گذاشتن سرویس قیمت خودرو، این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا بتوانید از قیمت خودرو مورد نظر خود آگاهی یابید.

برای این کار کافی است شما یا مخاطبان شما، نام خودرو مورد نظر خود را با حروف فارسی به شماره خط ثابت شما که همان شماره اختصاصی پنل کاربری شما می باشد (مانند شماره خط ثابت شرکت چیاکو که 2122391021 می باشد.)، ارسال نمایند تا سامانه به طور خودکار قیمت خودرو مورد نظر را برای شما ارسال کند.

 

برای مثال:

شما با ارسال نام خودرو سمند به سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از قیمت انواع خودرو سمند مانند: سمند SE، سمند LX EF7 پایه گاز سوز، سمند LX EF7 بنزینی، سمند LX، سمند LX دوگانه سوز و ...

 

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

 

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021




این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه