سرویس رتبه در گوگل در سامانه ارسال پیامک

 

یکی دیگر از سرویس هایی که سامانه ارسال پیامک چیاکو، برای رضایتمندی هر چه بیش تر شما عزیزان در نظر گرفته است، سرویس رتبه در گوگل در این سامانه می باشد که شاید برخی از شما با آن آشنا نباشید و ما برای درک بهتر شما دوستان توضیحاتی در زیر می آوریم:

سرویس رتبه در گوگل در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک چیاکو این امکان را به شما می دهد که بتوانید از رتبه سایت مورد نظر خود در گوگل مطلع شوید.

برای این کار کافی است آدرس سایت مورد نظر خود را مانندwww.chiako.com  به شماره خط ثابت خود که همان شماره اختصاصی پنل کاربری شما می باشد (مانند شماره اختصاصی شرکت چیاکو که 2122391021 می باشد.)، پیامک کنید تا سامانه به طور خودکار رتبه سایت مورد نظر شما را برای شما عزیزان ارسال نماید.

لازم به ذکر می باشد که رتبه سایت در گوگل یک عدد بین صفر تا 10 می باشد.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه