سرویس اطلاعات پرواز در سامانه ارسال پیامک

 

از دیگر خدماتی که سامانه ارسال پیامک چیاکو برای افزایش بیش تر رضایت شما عزیزان ارئه داده است، سرویس اطلاعات پرواز در این سامانه می باشد.

سرویس اطلاعات پرواز در سامانه ارسال پیامک چیاکو این امکان را برای شما فراهم آورده تا شما بتوانید با استفاده از این ماژول، از وضعیت پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) به شهر مورد نظر خود مطلع شوید.

برای مثال فرض کنید مخاطبان شما نام شهر مورد نظر خود را، به عنوان مثال شهر استانبول را به شماره اختصاصی شما که قابلیت دریافت پیامک را دارد (مانند شماره اختصاصی خط ثابت سامانه ارسال پیامک چیاکو که 2122391021 می باشد.) پیامک کنند، در این صورت سامانه ارسال پیامک به صورت خودکار اطلاعات پرواز را در اختیار مخاطبان شما قرار خواهد داد.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه