سرویس نتایج فوتبال در سامانه ارسال پیامک

 

سامانه ارسال پیامک چیاکو یکی دیگر از دسترسی های آسان و سریع روز را، برای تحقق خواسته های شما عزیزان فراهم آورده تا بتوانید با استفاده از سرویس نتایج فوتبال در این سامانه از نتایج بازی تیم های مورد علاقه خود مطلع شوید.

استفاده از سرویس نتایج فوتبال در سامانه ارسال پیامک چیاکو بدین صورت می باشد که شما با اخذ شماره اختصاصی که قابلیت دریافت پیامک را دارا می باشد (مانند شماره اختصاصی خط ثابت سامانه ارسال پیامک چیاکو که 2122391021 می باشد.) می توانید این امکان را برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا بتوانند نتایج فوتبال را به صورت آنلاین تنها با ارسال نام کشور مورد نظر خود به صورت لاتین به شماره اختصاصی تنظیم شده، ارسال نمایند تا از نتیجه بازی تیم مورد نظر خود اطلاع یابند.

برای عنوان مثال:

شخصی برای اطلاع از نتیجه بازی فوتبال ایران کافی است کلمه ایران را به صورت لاتین (iran) به شماره اختصاصی شما پیامک کند تا سامانه به طور خودکار نتیجه بازی را برای شخص با پیام کوتاه ارسال کند.همچنین در صورتی که افراد یک تیم خاص را مد نظر داشته باشند می توانند نام کشور، خط تیره نام تیم را به صورت لاتین پیامک کنند. مانند iran-sepahan

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه