تعرفه پلکانی و ثابت پیامک

تعرفه پلکانی و ثابت پیامک

در تمامی سامانه های ارسال پیامک در سراسر کشور 2 نوع تعرفه برای محاسبه هزینه ارسال هر پیامک وجود دارد. که با توضیحات درج شده در این مقاله که در ادامه می توانید مشاهده فرمایید، با فرق تعرفه پلکانی و تعرفه ثابت آشنا خواهید شد.

تعرفه ثابت : در تعرفه ثابت هزینه ارسال پیامک شما نسبت به سامانه یا پنلی که انتخاب می کنید، مشخص می شود . برای مثال اگر در سایت چیاکو پنل 5 ستاره را انتخاب بفرمایید هزینه ارسال هرپیامک با پیش شماره 1000 برابر با 85 ریال محاسبه می شود و اگر شما حتی 1000 ریال هم شارژ انجام دهید هیچ تغییری در تعرفه ارسال پیامک شما ندارد .

تعرفه پلکانی : در این نوع تعرفه هزینه ارسال پیامک نسبت به میزان شارژی که انجام می دهید محاسبه می شود . که در زمان خرید سامانه شرکت هایی که از تعرفه پلکانی استفاده می کنند موظف هستند که بازده قیمتی را به شما اعلام کنند . تعرفه پلکانی برای شرکت یا اشخاصی پیشنهاد می شود که از میزان شارژ یا ارسال پیامک بالایی استفاده می کنند .
این تفاوت باعث می شود که افراد بیشتر سامانه هایی با تعرفه ثابت را انتخاب کنند و دلیل آن هزینه بالای تمام شده برای پیامک های ارسالی در سامانه هایی با تعرفه پلکانی و هزینه قابل پیش بینی و حساب شده در سامانه هایی با تعرفه ثابت است.
تا اینجا متوجه شدیم که هزینه ارسال پیامک به چه صورت محاسبه می شود یعنی در سامانه های تعرفه ثابت به هر میزان که هزینه پنل شما بیشتر شود تعرفه شما کمتر خواهد شد و در تعرفه های پلکانی به هر میزان که شارژ پنل شما بیشتر شود هزینه ارسال پیامک باری شما کمتر در نظر گرفته خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021.22391021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:
سامانه ارسال پیامک
روش های انتخاب سامانه ارسال پیامک پنل نمایندگی پیامک
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه