بازگشت هزینه پیامک های ارسال نشده

 

تعرفه پلکانی و ثابت پیامک

در سامانه ارسال پیامک چیـاکـو تمامی هزینه های ارسال نشده به شما کاربر گرامی برگشت داده خواهد شد. دلایل مختلفی برای ارسال نشدن پیامک در کشور وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر از دلایل ارسال نشدن این پیامک می توانید روی لینک زیر کلیک فرمایید.
چرا اس ام اس ارسال نمی شود

در مقاله زیر با شرایط ارسال نشدن پیامک هایی که هزینه آنها به حساب کاربری شما در سامانه ارسال پیامک برگشت داده می شود آشنا خواهید شد.
بلک لیست مخابراتی:
در این شرایط شماره هایی که داخل بلک لیست مخابراتی باشند، یعنی مخاطب دریافت کننده پیامک به مخابرات این درخواست را داده است که پیامک تبلیغاتی بر روی گوشی خود غیر فعال شود، هزینه تمامی پیامک های ارسال نشده به گوشی، به حساب کاربری شما در سامانه ارسال پیامک چیاکو به صورت اتوماتیک برگشت داده خواهد شد.

پیامک های نرسیده به گوشی:
زمانی که شما از اپراتور 2000 استفاده می کنید و باشرایط این اپراتور که تمامی هزینه های پیامک های نرسیده به گوشی عودت داده می شود، پس از ارسال پیامک و بعد از گزارش گیری تمامی هزینه های پیامک های نرسیده به گوشی به حساب کاربری شما در سامانه ارسال پیامک بازگشت داده خواهد شد.

پیامک های ارسال نشده از طرف سامانه ارسال پیامک چیـاکـو:
در زمانی که اختلالی در سامانه ارسال پیامک چیاکو وجود داشته باشد و هیچ یک از پیامک های شما از طرف ما به سمت اپراتور ارسال نشود تمامی هزینه ها به حساب کاربری شما برگشت داده خواهد شد.
قابل توجه می باشد که این مورد به ندرت پیش خواهد آمد. این مورد در چندین سال گذشته انگشت شمار بوده است.

برای اطلاع و مشاهده تمامی تراکنش های مالی خود در حساب کاربری و مشاهده موارد ذکر شده می توانید از قسمت تنظیمات در قسمت تراکنش های مالی تمامی تراکنش های موجود در سامانه خود را مشاهده فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021.22391021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:
سامانه ارسال پیامک
پنل نمایندگی پیامک
روش انتخاب سامانه ارسال پیامک
چرا اس ام اس ارسال نمی شود
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه