سرویس قیمت ارز و سکه در سامانه ارسال پیامک

 

از دیگر امکاناتی که سامانه ارسال پیامک چیاکو برای رضایتمندی هر چه بیش تر شما عزیزان در اختیار تان قرار داده، سرویس قیمت ارز و سکه در این سامانه می باشد.

شما عزیزان با استفاده از این سرویس قیمت ارز و سکه در سامانه ارسال پیامک قادر خواهید بود از قیمت سکه، دلار و طلا در هر زمان مطلع شوید.

کاربران شما می توانند با ارسال این کلمات (سکه، دلار و طلا) به صورت فارسی به شماره اختصاصی شما که قابلیت دریافت پیامک را دارا می باشد (مانند شماره اختصاصی خط ثابت سامانه ارسال پیامک چیاکو که 2122391021 می باشد.)، سامانه به طور خودکار در همان لحظه قیمت مورد درخواستی کاربران را در اختیارشان قرار خواهد داد.

به عنوان مثال با ارسال کلمه سکه، قیمت سکه همان لحظه به شما ارسال خواهد شد.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

با ثبت نام در سامانه ارسال پیامک چیاکو می توانید از همین حالا برای رسیدن به اهداف خود قدم بردارید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه