سرویس جست و جوی دامنه

 

سامانه ارسال پیامک چیاکو، برای افزایش سطح کیفی این سامانه و جلب رضایت هر چه بیش تر شما عزیزان، سرویس جست و جوی دامنه را در این سامانه ایجاد کرده است که شما می توانید با فعال سازی این بخش در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، این امکان را برای مخاطبان خود فراهم آورید که افراد بتوانند برای آگاهی از آزاد بودن یک دامین، از این سرویس بهره لازم را ببرند.

برای فعال سازی سرویس جست و جوی دامنه در سامانه ارسال پیامک کافی است با ثبت نام برای دریافت پنل کاربری و اخذ یک شماره اختصاصی که قابلیت دریافت پیامک را دارا می باشد، این امکان را برای مخاطبان خود فراهم آورید.

به عنوان مثال فرض کنید Yahoo.com را به شماره اختصاصی خط ثابت شرکت چیاکو که (2122391021) می باشد پیامک کنید، در این صورت سامانه به طور خودکار شما را از آزاد بودن و یا آزاد نبودن این دامین مطلع می سازد.

لازم به ذکر می باشد که باید نام دامین را بدون پسوند و پیشوند ارسال نمایید.

همچنین می توانید با دریافت پنل نمایندگی پیامک دسترسی به سرویس جست و جوی دامنه در سامانه ارسال پیامک را به کاربران خود بدهید.

شاید در نگاه اول تصور کنید که این سرویس برای شما هیچ گونه سودی به همراه ندارد، اما شایسته است تا نکاتی در مورد توجیه اقتصادی این سرویس در سامانه برای شما دوستان عزیز بیاوریم:

  • شما می توانید با ترکیب کردن این بخش با قسمت "اضافه به لیست" در پنل کاربری یا همان سامانه ارسال پیامک، و محدود کردن استفاده کنندگان به مخاطبان دفترچه تلفن، قادر هستید بابت پیامک های ارسالی از مخاطبان آبونمان دریافت نمایید.
  • می توانید از مخاطبان "دفترچه تلفن" هزینه ای دریافت نمایید تا به ازای هر پیامک ارسالی به مخاطبان از اعتبار آن ها کاسته شود.
  • همچنین می توانید با فعال کردن بخش اسپانسر، هزینه تمامی پیامک های ارسالی به مخاطبان را از اسپانسر خود دریافت نمایید. و ...

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر از قسمت ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور chdp این قسمت را مشاهده نمایید و یا برای تکمیل اطلاعات، با کارشناسان گروه نرم افزاری چیاکو تماس بگیرید.

تلفن تماس: 021.22391021
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه