پنل اس ام اس چیست ؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه این امکان را به شما خواهند داد که بتوانید به صورت انبوه یا تکی اقدام به ارسال و دریافت اس ام اس با بیش از 80 نوع امکان ارسال پیامک را داشته باشید .

شرکت های فعال در زمینه پیام کوتاه یک نام کاربری و کلمه عبور در اختیار شما قرار خواهند داد که شما از طریق اینترنت، با استفاده از آن نام کاربری و کلمه عبور می توانید از نرم افزار آن شرکت برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده بفرمایید .

برخی از امکانات پنل های ارسال پیامک

1) ارسال اس ام اس تکی و گروهی :

از طریق این بخش می توانید به صورت تکی اقدام به ارسال پیامک داشته باشید . شما دراین بخش قادر خواهید بود که شماره تلفن های خود را به صورت دستی، فایل اکسل، فایل متنی و در فترچه تلفن سامانه وارد نمایید . شما در ابتدا شماره فرستنده را انتخاب کرده، در مرحله بعد متن پیامک خود را وارد می نمایید و در مرحله آخر شماره یا شماره های خود را وارد می کنید و ارسال را انجام می دهید .

2) ارسال اس ام اس منطقه ای :

در سامانه ارسال پیامک چیاکو شما با در اختیار داشتن بانک منطقه ای و محله ای کل کشور می توانید به هر یک از منطقه های کشور ارسال پیامک به صورت انبوه داشته باشید .

3) ارسال اس ام اس از طریق کد پستی :

می توانید با وارد کردن کد پستی تا 6 رقم ، به منطقه مورد نظر خود ارسال پیامک داشته باشید .

4) ارسال اس ام اس به مشاغل و اصناف :

با در اختیار داشتن بانک شماره موبایل های اصناف و مشاغل می توانید به صورت کاملا هدفمند پیامک خود را به مخاطبین خود ارسال کنید .

5) ارسال اس ام اس به صورت تفکیک جنسیت و رده سنی :

در این بخش شما قادر خواهید بود به مناطق کل کشور با تفکیک کردن جنسیت و رده سنی مخاطبین اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی کنید .

امکاناتی دیگر مانند : ارسال پیامک هوشمند - ارسال متناظر - امتیاز دهی - نظر سنجی - مسابقه - کد خوان - تولید محتوا - نوبت دهی - منشی هوشمند - پیامک مناسبت - تولید محتوا - پیامک فکس - انتقال پیامک - کارت ویزیت - پیامک اعتباری - هوشمند زماندار - پیامک سررسید - متناظر زماندار - ارسال و دریافت فکس - ارسال پیامک صوتی  و ...

می توانید تمامی امکانات پنل را از طریق این بخش با استفاده از نام کاربری chdp و رمز عبور chdp مشاهده بفرمایید .
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه