ارسال پیامک از خط ثابت

ارسال پیامک از خطوط ثابت به وسیله سامانه پیامک چیاکو

تجربه ای جدید از یکی دیگر از سرویس های ارسال پیامک . شما به واسط این سرویس علاوه بر تلفن کردن با خط ثابت قادر خواهید بود پیامک هم ارسال کنید .

برای مثال به جای پیش شماره های 10002012 یا 30004657 شماره ثابت شما 2122391021 به عنوان فرستنده درج می شود ، متقاضیان سرویس می توانند پس از تکمیل فرم ثبت نام و دریافت پنل خط خود را سفارش دهند .

 

تلفن و پیامک تنها با یک شماره

حال تصور کنید مشتریان شما، کارت ویزیتی از شما داشته باشند که در آن نوشته باشد "تلفن و پیامک" و شماره تلفن ثابت شما برابر آن درج شده باشد؛ و یا در قسمت "تماس با ما" در وب سایت شما چنین چیزی مشاهده شود. مخاطبین شما قطعاً از دیدن این عبارت به شگفت آمده و برایشان جالب خواهد بود که علاوه براینکه می​توانند با شماره ثابت شما تماس تلفنی برقرار نمایند، قادر خواهند بود به این شماره پیامک ارسال کرده و تنها با یک شماره به روش​های گوناگون با شما در تماس باشند.

این مزیتی است که بسیاری از رقبای شما از آن آگاهی ندارند و شما می توانید از این طریق به مشتریان خود نزدیکتر شوید. کافیست با اعلام این عبارت مفید و مختصر به مشتریان خود، شیوه های ارتباط با مشتری خود را متمایز و برتر از سایرین جلوه دهید.
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه