سامانه ارسال پیامک

 

پنل یا سامانه ارسال پیامک این امکان را به شما می دهد که بتوانید ارسال و دریافت پیامک را با بیش از 80 نوع امکان انجام دهید . به تمامی کاربران یک نام کاربری و کلمه عبور داده می شود که با استفاده از آن بتوانند از طریق اینترنت از نرم سامانه ارسال پیامک استفاده کنند. کاربران نیاز به هیچ سخت افزار یا نرم افزار اضافی ندارند و می توان هر زمان و هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند از سامانه یا پنل های ارسال پیامک استفاده کنند.

این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که بتوانید با استفاده از سامانه ارسال پیامک چیاکو از بهترین امکانات و با کیفیت ترین پشتیبانی به صورت 24 ساعته در این زمینه از شرکت پردازش گشتر دریافت نمایید.

 

مراحل استفاده از سامانه :

1ثبت نام  رایگان   2- مشاهده پنل قبل از پرداخت وجه   3- پرداخت هزینه پنل + پرداخت هزینه ارسال پیامک و استفاده از سامانه

توجه :

1- تمامی تعرفه ها به صورت ثابت می باشد یعنی هیچ محدودیتی در شارژ پنل وجود نخواهد داشت و در صورتی که کاربر به هر میزان پنل خود را شارژ کند حتی 1000 ریال تعرفه تغییر نخواهد کرد .

2- به تمامی پنل های زیر 7 شماره عمومی رند با شماره 100070 - 10002013 - 30002012 - 2000400 - 200022002 - 50001 - 210000021  ارائه می شود.

(خطوط عمومی خطوطی هستند که فقط جهت ارسال استفاده شده و قابلیت دریافت پیامک را ندارند که به صورت اشتراکی در اختیار کلیه کاربران قرار میگرد ، تمامی ارسال ها از این خطوط پس از تایید توسط شرکت انجام میشود).

3- استفاده از پنل های زیر هیچ هزینه اضافی مبنی بر هزینه نصب ، حمل ، بسته بندی ، تماس و ... نداشته و این سرویس نیاز به هیچ سخت افزار و یا برنامه نصب شده بر روی سیستم شما را نداشته و تنها با نام کاربری و رمز عبور قرار داده شده برای شما می توانید از این سرویس در این همین سایت استفاده کنید.

 

سامانه ارسال پیامک

 

سامانه ارسال پیامک 

 

سامانه ارسال پیامک 

 

 

 سامانه ارسال پیامک

 

 

 سامانه ارسال پیامک

 

 سامانه ارسال پیامک

 

 

 

sabte-name 

 • از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور ارسال میگردد ، پرداخت وجه نیز پس از فعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد ، بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید .
 • توضیحات تفصیلی هر بخش را پس از ورود به سامانه از طریق نام کاربری chdp و رمز chdp مشاهده نمایید.
 • به تعرفه پیامک ها مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد. ( نرخ مالیات ارزش افزوده از ابتدای سال 1394 برابر با 9 درصد تصویب شده است)

 


 

معایب و مزایای اپراتورها با یک دیگر

 مزایا و معایب اپراتور های ارسال پیامک

 

         نکات مهم :

 • برای تمامی عزیزانی که از سامانه ارسال پیامک چیاکو استفاده می کنند حداقل یک شماره اختصاصی به صورت رایگان برای آنها ثبت خواهد شد.
 • هیچ محدودیت زمانی از نظر زمان ارسال پیامک و زمان استفاده از شارژ سامانه وجود ندارد.
 • قابلیت ارائه Delivery کاملا دقیق در سامانه ارسال پیامک چیاکو برای شما کاربر گرامی وجود دارد.
 • سرعت ارسال پیامک در سامانه ارسال پیامک چیـاکـو از تمامی اپراتور های ارسال پیامک (1000 - 2000 - 3000 - 021 - 5000)بیش از 60 پیامک در ثانیه می باشد.
 • برای دریافت پیامک ها بر روی سامانه هیچ هزینه ای از شما کاربران گرامی دریافت نخواهد شد.
 • تمامی تعرفه های ذکر شده در پنل های فوق مربوط به یک صفحه پیامک فارسی می باشد (70 کاراکتر).
  برای مشاهده تعرفه های مربوط به پیامک انگلیسی می توانید بعد از ثبت نام، داخل سامانه خود در قسمت تعرفه ها مشاهده بفرمایید.

 

 • تمامی پنل ها یک ساله بوده و در سال های آتی شامل 60% تخفیف جهت تمدید می باشد و 40% هزینه بابت تمدید سامانه دریافت خواهد شد. هزینه سالیانه جهت بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی ، به روز رسانی و اضافه شدن بخش های جدید و همچنین ارتقاء سرور دریافت می گردد :
 • بخشی از این هزینه صرف ارتقاء سرور جهت ارائه خدمات بهتر خواهد شد چرا که با زیاد شدن کاربران و حجم پیامک های ارسالی سرور رفته رفته کند تر شده و نیاز به ارتقاء سخت افزاری و افزایش پهنای باند خواهد داشت.
 • کاربرانی که ارسال پیامک آنها روزانه  بیش از 50 هزار پیامک باشد از پرداخت هزینه سالیانه بابت تمدید در سال جدید معاف خواهند بود.
 • ارائه پنل به صورت مادام العمر یا دائمی یا عناوین مشابه برخلاف قرارداد مخابرات وصنف سامانه پیامک می باشد.این مطلب را در گوگل محبوب کنید:
سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه