پنل ها و اپراتور ها

تفاوت اپراتور ها و مزایا و معایب اپراتور های ارسال پیامک

در این مطلب در نظر داریم تفاوت میان پنل ها یا سامانه های ارسال پیامک را به صورت کامل توضیح دهیم. این مطلب به شما کمک می کند تا در مقایسه سامانه ارسال پیامک و و بهترین اپراتور برای فعالیت خودتان انتخاب درستی داشته باشید

پنل یا سامانه ارسال پیامک به نرم افزاری گفته می شود که در آن شما می توانید از امکانات تعریف شده استفاده نمایید. به عنوان مثال شما می خواهید یک پاسخگوی هوشمند و یا امکان کدخوان برای محصولات خود را داشته باشید. این امکانات پنل یا سامانه است که به شما اجازه می دهد این فعالیت را انجام دهید. این امکان هیچ ارتباطی به خط ارسالی شما و یا اپراتور مورد نظر شما برای ارسال پیامک ندارد و شما می توانید از هرکدام از اپراتور ها به دلخواه و با توجه به صلاحدید کاری خود انتخاب کنید.

اپراتورها به شرکت های وابسته به مخابرات گفته می شود که تنها وظیفه انتقال پیامک های شما به مخابرات بر اساس فاکتور ها و قیمت خود را بر عهده دارند. این اپراتور ها هر کدام به صورت جداگانه فعالیت می کنند و هیچگونه ارتباطی با همدیگر ندارند. این اپراتور ها با توجه به مزایا و معایب خود هزینه ارسال پیامک را تعیین کرده اند.

در سامانه ارسال پیامک چیاکو شما می توانید به صورت مشترک از تمامی این اپراتور ها به صورت یکجا و تنها با استفاده از یک نرم افزار بسیار قوی تحت وب پیامک های خود را ارسال کنید. این مزینی است که بسیاری از سامانه های ارسال پیامک از آن بهره نمی برند و شما تنها می توانید از چند اپراتور محدود استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات یک اپراتور به صورت جداگانه تنها می توانید از امکانات پنل آن اپراتور استفاده کنید ضمن اینکه هزینه ارسال پیامک شما با توجه به میزان شارژ شما تعیین می شود که این یعنی شما مجبور هستید برای با صرفه شدن ارسال خود هزینه های بالا پرداخت نمایید. این درحالی است که با استفاده از نرم افزار تحت وب ( اینترنت ) چیاکو شما دیگر نیازی به داشتن اکانت های مختلف برای اپراتور های مختلف نیستید و با استفاده از پیاده سازی های فنی انجام گرفته می توانید از بیش از 150 نوع امکان ارسال پیامک استفاده کنید. به علاوه اینکه هزینه پرداختی شما برای ارسال پیامک به صورت ثابت محاسبه می شود و شما همان قدر که نیاز دارید می توانید پنل خود را شارژ نمایید.

توجه داشته باشید که پنل یا سامانه ارسال پیامک یک نرم افزار برای ارسال پیامک است و عنوان های ارائه پنل چند رقمی اشتباه است. خط های ارسال پیامک با توجه به پیش شماره آنها متعلق به یکی از اپراتور های 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 و یا خط ثابت هستند که شما می توانید به عنوان استفاده کننده بر روی هر پنلی از هر خطی از هر اپراتور استفاده کنید. برای مثال شما می توانید در ارزانترین پنل چیاکو از یک خط 6 رقمی استفاده کنید و یا برعکس، می توانید در بهترین سامانه ارسال پیامک چیاکو از ارزانترین خطوط اپراتور ها استفاده کنید.

برای بهتر متوجه شدن تفاوت اپراتور ها با یکدیگر توصیه می شود حتما مطلب معایب و مزایای اپراتورها را مطالعه نمایید.

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی کارشناسان ما می توانید با شماره 021.22391021 تماس بگیرید.
این مطلب را در گوگل محبوب کنید:

SWF file not found. Please check the path.

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه