کسب درآمد پنل نمایندگی پیامک


در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این طرح و استقبال باور نکردنی آن شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید .

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد ، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری ، به روز رسانی ، پشتیبانی و ... متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین میگردد .

نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .


یک مثال عملی:

به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 500 هزار تومان می تواند صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود ، این نماینده با فروش متوسط 10 اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود 1 میلیون تومان خواهد داشت .

علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال 200,000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400 هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان برآورد میگردد

همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 5 خط بفروشد و روی هر خط  به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند )

ما می توانیم با مشاوره و راهکار شما را برای شروع و توسعه این مهم برای ادامه کار یاری کنیم.

 
 
 برای اطلاعات بیشت می توانید با شماره های 021.22391021 یا 021.22392259 تماس بگیرید.
 
 
 
 

 
 این مطلب را در گوگل محبوب کنید:
دلیل شکست نمایندگان در زمینه ارائه پنل نمایندگی ارسال پیامک

دلایل شکست نمایندگان پیامک

دلایل انصراف نمایندگان در مدت زمان کوتاهی بعد از شورع به کار
اطلاعات لازم نمایندگان برای شروع به کار

اطلاعات لازم پنل نمایندگی پیامک

اطلاعات لازم نمایندگان برای شروع به کار

start

از کجا شروع کنم ؟

 اولین قدم های یک نماینده برای شروع به کار

امکانات لازم نماینده برای شروع به کار در زمینه پنل های نمایندگی ارسال پیامک

نیازها

نیازهای لازم نماینده برای شروع به کار

www

امکانات پنل نمایندگی پیامک

امکانات ارائه شده به نمایندگان محترم

تخفیفات ویژه پنل نمایندگی ارسال پیامک

تخفیفات ویژه پنل نمایندگی پیامک

شرایط و تخفیفات ارائه شده به نمایندگان محترم

توجیه اقتصادی پنل نمایندگی ارسال پیامک

کسب درآمد از سامانه ارسال پیامک

روش های مختلف کسب درآمد نمایندگان محترم

سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه