چرا سامانه ارسال پیامک چیاکو ؟

سامانه ارسال پیامک امروزه یکی از راه های تبلیغاتی ، کسب درآمد و ارتباط هرچه بهتر با مشتریان در تمامی حوزه ها به شمار می آید.

مفتخریم که با بیش از 4 سال سابقه در زمینه خدمات پیام کوتاه در کشور جزو یکی از 10 شرکت برتر خدمات پیامکی کشور می باشیم . از این رو با بهره گیری از تجربه ای که در کنار همکاران و کاربران که مارا در این راه یاری کرده اند می توانیم با ارائه راهکارهای مناسب و کاربردی برای ادارات و سازمان های دولتی و غیر دولتی ، اشخاص حقیقی ، مشاغل خاص ، کاربران خانگی و به خصوص نمایندگان برای ارتقاء کارایی سرویس یاری کنیم .

به برخی از مواردی که ما را نسبت به دیگر همکاران در حوزه سامانه ارسال پیامک متمایز می کند بپردازیم .

پشتیبانی :
از آنجا که مهمترین سرویس در ارائه خدمات در دنیای مجازی، پشتیبانی می باشد مفتخریم که با ارائه پشتیبانی  24 ساعت در دو شیفت کاری به صورت فیزیکی در مجموعه پردازش گستر در خدمت شما عزیزان باشیم تا شما کاربر گرامی بتوانید سوالات و مشکلات خود را به صورت تلفنی و آنلاین در طول 24 ساعت مطرح و برطرف بنمایید.

 عودت هزینه سامانه ارسال پیامک چیاکو :
ما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت نارضایتی شما کاربر گرامی از خدمات و پشتیبانی چیاکو، عدم ارائه و انتقال نادرست اطلاعات از طریق کارشناسان فروش ، پشتیبانی و محتوای سایت، تمامی هزینه های پرداختی بابت خرید سامانه ارسال پیامک به شما عودت داده خواهد شد.

 بروزرسانی سامانه :
از آنجا که این نرم افزار opensource بوده و  به دست برنامه نویسان توانمند شرکت پردازش گستر نوشته و طراحی شده است و این امکان برای کاربران و نمایندگان محترم وجود دارد که بتوانند نظرات خود را در قالب پیشنهاد برای تغییر یا اضافه نمودن امکانات در سامانه ارسال پیامک ارائه دهند . در تلاش هستیم که حداکثر در طول یک ماه به صورت ممتد امکانات جدید به سامانه اضافه کنیم تا بتوانیم سامانه ارسال پیامک چیاکو را همچنان پرقدرت مند ترین سامانه ارسال پیامک نگاه داریم .

ما با شما بهترین شدیم .

 این مطلب را در گوگل محبوب کنید:
سامانه پیام کوتاه پنل، سامانه ارسال پیامک، پیام کوتاه